587819701 187292 Spindle Assembly Fits 42" 46" 48" 54" Husqvarna YTH22V42 YTH24v48 LGT2554 RZ4219 Craftsman LT2000 YT4000 YS4500 GT6000 Mower Replace OEM 192870 587253301 21546238 532187281 2 Pack